طراحی سایت بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا و استانداردهای جهانی ارتقا رتبه سایت انجام می شود. یک وب سایت حرفه ای علاوه بر محتوا و تصاویر قابل قبول نیازمند یک طرح گرافیکی جذاب می باشد. کارشناسان پرسیس وب با سابقه های طولانی مدت ثابت کننده کیفیت و خدمات مطلوب طراحی وب سایت می باشند.

ما در پرسیس وب بر این باور هستیم که ایده های ذهنی شما را در اینترنت پیاده سازی خواهیم کرد و با پشتیبانی 24 ساعته همیشه در کنار شما خواهیم بود.

طراحی وب سایت خود را به شرکتی واگذار کنید که آخرین تکنیک های طراحی وب سایت را در اختیار دارد.

پرسیس وب با بیش از 10 سال سابقه در طراحی وب سایت، مدرن ترین و زیبا ترین طراحی وب سایت را به شما ارائه میکند. طراحی سایت های شرکتی، سازمانی، شخصی، تبلیغاتی، خبری، طراحی سایت مدارس و دانشگاه ها، طراحی سایت انتشارات و … جزء خدمات طراحی وب سایت پرسیس وب می باشد.

طراحی سایت سریع و مقرون به صرفه در پرسیس وب دلیل انتخاب مشتریان بوده است. همچنین کیفیت در خدمات و پشتیبانی واقعی 24 ساعته و پنل فارسی و راحت مدیریت وب سایت از ویژگی های اصلی طراحی سایت پرسیس وب محسوب میگردد. خدماتی همچون بکاپ گیری هفتگی و ماهانه از وب سایت ها در طول پشتیبانی، طراحی سایت با خروجی موبایل به طوری که بدون نیاز به زوم کردن در موبایل و تبلت محتوا سایت قابل مشاهده می باشد و آموزش رایگان از خدمات متمایز پرسیس وب می باشند.

حتی اگر مشتری ما نیستید، برای مشاوره رایگان با پرسیس وب تماس بگیرید.

مرکز تماس مشتریان پرسیس وب: 09350689797

نظرات شما را به فال نیک می گیریم

testimonial author

نام مشتری سمت مشتری

به زودی نظرات مشتریان...

همیشه آمادگی پاسخ دهی به مشتریان را داریم!

پیشنهاد میکنیم، دعوت مشاوره رایگان ما را بپذیرید.

0935-0689797

با ما تماس بگیرید

support@persisweb.ir

پشتیبانی 724